Bekijk deze video beste mensen:
VRAAG: NU.nl
“U zegt dus er liggen alle scenario’s op tafel, die worden doorgerekend. Ik hoorde je ook heel duidelijk zeggen dat mentale gezondheid nu ook een rol speelt. Hoe berekent u dat?”
‘ANTWOORD’ (*ahum*): RUTTE
“Mentale gezondheid speelt altijd een rol en je weet dat als je moet overgaan tot verregaande maatregelen, dat dat effecten heeft op de economie. Vandaag hebben de drie W’s, de ministers Wopke Hoekstra, Wouter Koolmees en Eric Wiebes, die hebben hun, ooit ons plan, maar wat zij ontwikkeld hebben met de drie staatssecretarissen, naar buiten gebracht over hoe wij de economie verder willen stutten. En je weet dat het daar, als je nog verdere maatregelen moet nemen, dat dat natuurlijk verdere schade aan de economie oplevert. En mensen zijn bezorgd over hun baan. Bedrijven zijn angstig over hun toekomst. Maar we weten ook dat eenzaamheid, jongeren die een andere studietijd hebben dan ze dachten, het enorme respect wat we allemaal hebben voor onze leraren die onder moeilijke omstandigheden het onderwijs voortzetten. Dat zijn allemaal effecten van deze pandemie. En dat moet je natuurlijk allemaal meewegen. Gaat u gang.”
Rutte probeert niks te zeggen. Gewoon weg te lullen …
De gevolgen zijn niet de gevolgen van pandemie of zelfs een kleine virusje … maar van de bewuste beleid van minister president Rutte en zijn medeplichtigen!